Uutiset » Mediapartnerit 2010 07.05.2010
Jaa

Mediapartnerit 2010

RADALLE.com kauden 2010 Mediapartnerit esittäytyvät.

GTI-Magazine

 

 

 

 

GTi-Magazine kuuluu tuningbuumin synnyttäjiin. Lehti on onnistunut yhdistämään toimivalla tavalla hyödyn ja huvin. Se tarjoaa asiantuntevaa tietoa auton rakenteluun, mutta toisaalta autounelmia ja nuorten miesten maailmaa rennossa muodossa. Kattavaan sisältökonseptiin kuuluvat rakennettujen autojen esittelyt, tekniikka, tapahtumat, projektiautot, autohifi ja tietysti suositut GTi-tytöt.

 

Tsekkaa lehden kotisivut! www.gti.fi

 

 

Tuning.fi

 

 

 

 

Tuning.fi on uusi aikakauslehti tuning-harrastajille.

Lehdessä esitellään näyttävimmät autot ja kuumimmat kissat, projekteja, tee-se-itse -juttuja ja tarvikeuutuuksia unohtamatta. 

 

Tsekkaa lehden kotisivut! www.tuning.fi

 

 

 

Autosound

 

 

 

 

 

AutoSound Technical Magazine, tuttavallisesti ASTM, on Suomen ainoa autohifilehti.

Kerromme kaiken autohifistä! Lehdessä on laitteistoesittelyjä, testejä, vertailuja, tutkimuksia, ohjeita, raportteja sekä asiantuntevaa tietoa. Testaamme niin soittimet, signaaliprosessorit, vahvistimet, erillissarjat kuin subwooferitkin. 

 

Tsekkaa lehden kotisivut! www.autosound.fi

 

 













Copyright 2003 - 2009 © R-Pro Oy LTD. / RADALLE.com Kaikki oikeudet pidätetään.